Українські прикордонники почали тестувати нові всюдихід і бронемашину

Випробування стартували на базі навчального центру в Черкаській області

У четвер, 23 червня, на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби в Черкаській області почалися випробування командно-штабної машини Turkar CCVTECH і автомобіля підвищеної прохідності Turkar Buffalo, повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Випробування командно-штабної машини Turkar CCVTECH і автомобіля підвищеної прохідності Turkar Buffalo турецького виробництва стартували на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби імені генерала-майора В. Момота, що в Черкаській області. Апробація техніки проходить за участю досвідчених фахівців автомобільного та бронетанкового забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України. Крім того, до заходу долучилися представники Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Національної поліції України та представники заводу-виробника.

Метою випробувань прототипу командно-штабної машини і автомобіля підвищеної прохідності Turkar є перевірка експлуатаційних характеристик і отримання інформації щодо зміни кількісних і якісних показників технічного стану і надійності об’єктів у різних умовах експлуатації для визначення особливостей його експлуатації за результатами отриманого досвіду, повідомляє офіційний сайт Держприкордонслужби.

“Згідно із затвердженою програмою, випробування будуть проходити протягом 30 днів. У цей період будуть відслідковуватися технічні можливості цих автомобілів під час їх експлуатації”, — зазначив заступник директора Департаменту, начальник управління озброєння і техніки Департаменту ресурсного забезпечення Адміністрації Держприкордонслужби полковник Сергій Букоємський. Також він додав, що “під час випробування машин буде здійснений пробіг по всіх видах доріг і будуть перевірені їхні можливості в польових умовах, які максимально наближені до реальних бойових”.

За результатами перевірки буде визначено, чи можуть ці автомобілі використовуватися в майбутньому для посилення підрозділів Державної прикордонної служби України, в тому числі у зоні бойових дій на Донбасі.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району